Financovanie

KÚPA

DOMINO PARK
financovanie

Hypotekárny úver​

Alternatívy financovania

Financovanie kúpy bytu alebo rodinného domu v projekte DOMINO PARK je možné riešiť vlastnými zdrojmi alebo hypotekárnym úverom, prípadne kombináciou vlastných finančných prostriedkov a hypotekárneho úveru.

ZMLUVY

DOMINO PARK
rezervácia

Postup pri kúpe bytu

Rezervácia byty a podpis zmluvy

Keď sa klient rozhodne pre konkrétny byt, podpíše sa rezervačná zmluva ktorá je platná 14 dní a na základe rezervačnej zmluvy uhradí rezervačný poplatok vo výške 2.000,- EUR.

Následne pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve je potrebné uhradiť 1. splátku vo výške 20 % z kúpnej ceny a to najneskôr do 14 dní od podpisu zmluvy o budúcej kúpnej zmluve. Ak klient podpísal rezervačnú zmluvu a uhradil rezervačný poplatok vo výške 2.000,- EUR, tento rezervačný poplatok sa zarátava automaticky do prvej splátky kúpnej ceny.

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nášmu osobnému špecialistovi
Vašu požiadavku spracuje náš osobný

Hypotekárny špecialista

Pre našich klientov poskytujeme bezplatné poradenstvo a služby v oblasti hypotekárneho financovania.

Na základe spolupráce so všetkými bankami na trhu Vám v zmysle vašich požiadaviek pripravíme ponuky financovania z jednotlivých bánk. Urobíme Vám porovnanie výhod hypotekárneho financovania z jednotlivých bánk (t.z. porovnanie úrokových sadzieb, dĺžky fixácie úrokovej sadzby, výšky spracovateľských a iných bankových poplatkov,potreby vyhotovenia/nevyhotovenia znaleckého posudku, porovnanie spôsobu načerpania úveru a pod.) tak, aby ste sa mohli rozhodnúť pre najvýhodnejšiu ponuku financovania. Zabezpečíme pre Vás prípravu všetkých podkladov pre uvoľnenie finančných prostriedkov z úveru. Vybavíme za Vás všetky formality na katastri.
Pripravíme pre Vás všetky podklady pre uvoľnenie finančných prostriedkov z úveru.

Návrat hore
domino-park-bytovka-cam01-celkovy_000538-z

SPUSTENÝ PREDAJ a VÝSTAVBA

BYTOV a DOMOV

AKTUALITY

Získajte výhodné uvádzacie ceny !!!
Aktuálne pripravujeme do predaja bytový dom s 25 bytmi